how to build your own website for free

CO ROBIMY?

MARKETING 360

Nasze działania najłatwiej zamknąć w haśle marketing 360 stopni. Jako kreatywna agencja marketingowa zajmujemy się pełną obsługą marki, dbając o wszystkie detale od logo przez zbudowanie strony internetowej, kampanie promocyjne online, po realizacje filmu czy sesji zdjęciowej.
Realizujemy kompleksowe kampanie reklamowe i doradztwo marketingowe mające na celu przyciągnięcie lub zatrzymanie klienta.

STRATEGIA MARKI

Tworzenie pełnej strategii marki jest naszym ulubionym zajęciem. Opracowujemy pełną koncepcję od logo poprzez wszystkie niezbędne materiały graficzne, realizację tekstów i sloganów i haseł promocyjnych, komunikacje w mediach społecznościowych. Analizujemy najlepsze sposoby budowania marki, planujemy poszczególne etapy działań, a potem wdrażamy je w życie. Stawiamy na spójną komunikację, aby każdy element był nośnikiem przekazu firmy dbając o jej wizerunek i odbiór na zewnątrz. Twoje potrzeby definiują nasze działania, które prowadzą do jak najlepszego zaprezentowania twojej firmy poprzez obraz, grafikę i słowo dążąc od dobrego do lepszego. Dążymy do uzyskania maksymalnego efektu korzystając z dostępnego budżetu.

PROJEKTY GRAFICZNE

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z szeroko pojętej dziedziny grafiki. Przygotowujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe takie jak logotypy, systemy identyfikacji wizualnej , katalogi ofertowe, reklamy prasowe oraz inne materiały do druku, projektujemy witryny sklepów, billboardy i kasetony. Nie boimy się wyzwań i niecodziennych pomysłów. Rozbudzamy zmysły poprzez odpowiednią koordynację kolorów, niebanalne układy i odpowiedni dobór fontów.

STRONY WWW

Wykonujemy zarówno proste strony internetowe, jak i złożone serwisy czy sklepy internetowe. Zajmujemy się pełnym projektem strony – od ustalenia zawartości, przygotowanie tekstów, projekt graficzny, jej zakodowanie wraz z systemem zarządzania treścią oraz hosting. Wykonanie niezbędnych zdjęć, przygotowanie filmów promocyjnych. Poruszamy się w świecie najnowszych rozwiązań i trendów, a naszym celem podczas tworzenia strony jest, aby była ona czasoodporna. 

FOTOGRAFIA

W dziedzinie fotografii poruszamy się w z lekkością i finezją zarówno w studio jak i poza nim. Dysponujemy własnym mobilnym sprzętem studyjnym (lampy, softboxy i inne modyfikatory światła), dzięki czemu możemy stworzyć studio fotograficzne w dowolnym miejscu. Realizujemy zarówno zdjęcia produktowe i jedzenia na białym tle jak i w ciekawej aranżacji z zaawansowaną obróbką komputerową, zdjęcia wnętrz restauracji, hoteli i biur, portret biznesowy, tematyczne sesje reklamowe, modowe oraz beauty. Tworzymy również reportaże z konferencji, imprez, zawodów i koncertów. 

VIDEO

Realizujemy filmy promocyjne i produktowe, spoty reklamowe, filmy korporacyjne na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne, wywiady czy reportaże z imprez wraz z transmisją live. Zajmujemy się każdym etapem realizacji video przez pomysł, scenariusz, storyboardy, casting, przygotowanie planu, nakręcenie (realizację) ujęć, wybranie muzyki oraz lektora, montaż i postprodukcje. Dysponujemy własnym sprzętem filmowym i oświetleniem, realizujemy również ujęcia z drona. Nie unikamy jednak wypożyczalni oraz współpracy ze specjalistami, aby sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom klienta. Realizujemy ujęcia z drona oraz Zajmujemy się również animacją – logo, pojedynczych wykresów lub grafik informacyjnych, po pełne filmy instruktażowe czy prezentacje produktu.
 

Myślimy, tworzymy, działamy!

Od koncepcji przez realizacje, aż po wdrożenie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WYTWÓRNIA PIKSELI
32-700 Bochnia, ul. Karosek 27 / 105
e-mail: hello(małpka)wytworniapikseli.pl
tel.: +48 576 606 121